Kirpikler Doğal Şekilde Nasıl Uzatılır?

Doğal kirpik uzatma yöntemleri nelerdir? Daha güzel ve dikkat çekici kirpikler için öneriler.

0 209

Güzelliğinize güzellik katmak ve çekici bir hal almak için daha uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Yüz güzelliği için en önemli detaylar arasında yer almakta olan kirpiklerin uzun olması hem yüzün, hem de gözlerin daha çekici görünmesini sağlar. Peki, kirpikleriniz kısa ve daha uzun olması için doğal bir şekilde nasıl uzatırsınız?

Daha uzun ve güzel kirpiklere sahip olmak için öncelikle kirpik kıllarının uzamasını sağlayacak yiyecekler tüketmeniz gerekiyor. Bu nedenle özellikle kirpikleri uzatacak olan somon balığı, yoğurt ve ıspanak çok büyük önem arz etmektedir.

Doğal Kirpik Uzatma Yöntemleri

Yeşil çay, doğal ve hızlı kirpik uzatma yöntemleri arasında yer almaktadır. Gerek yeşil çayı içerek, gerekse de kaşlarınıza belirli aralıklar ile uyarlayarak doğrudan cilde uygulayıp kullanabilirsiniz. Doğal gıdalar arasında şüphesiz ki cilde uygulanan tek bitki yeşil çaydır.

Sarımsak yemek veya dışarıdan uygulamak doğal bir şekilde kaş uzatmak için etkilidir. Sarımsak ile hazırlayacağınız maskeler ile bakım yapmak yüz sağlığı ve kaş uzatmak için önerilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.