Sivilceler Nasıl Geçer?

0 0

Nazlı Blog ile sağlık kategorisinde bir çok trend bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Her kişi tarafından itina ile sorulan “Sivilceler nasıl geçer?” sorusunun yanıtını aradık! İşte cevaplar…

Uzman Görüşü Alınmalı
Belirli ürünler denemeden önce mutlaka bir uzman görüşü almalısın. Sivilceler genellikle hormonsal sebeplerden kaynaklı olarak vücudun her noktasında görülür ve bir çok test yaptıktan sonra kişiye en uygun olan tedavi uygulanır.

Her Yazan Sivilce Tedavisini Uygulamamak
Sivilcelerden kurtulmak ile alakalı internet üzerinde detaylı araştırma yaptığında, karşınıza bir çok tedavi yöntemi çıkıyordur. Sivilcenizi yok etmek için cildinize tüm bitkilerin karışımını uygulamak, sivilce çıkan bölgeye diş macunu sürmek gibi uygulamaları yapmak yerine dermatolog kişilerin önetmiş olduğu, cildinize uygun ürünler kullanın.

Sivilcelerinizi Kesinlikle Sıkmayın
Daha önce bir çok kişiden duyduğun bu cümle gerçekten doğru. Keyifli bir işlem olsa da, sivilcelerini sıkman cildinde travma etkisi yaratabilir. Bu travma etkisi de cildinde ki sivilcelerin iltihaplanmasın ve enfeksiyon kapmasına neden olabilir.

Tonik Uygulaması Yapabilirsiniz
Sivilceli ciltlere sahip kişilerin yüzlerindeki yağı, kiri bir nebze de olsa arındırmasına destek olacak toniklerden yardım alınması, sivilcelerinize iyi gelebilir. Yüz temizleyici olarak görev yapa jeller yüzündeki yağı, makyaj kalıntılarını, kiri temizler.

Sizin Cildinize Uygun Olan Ürünleri Kullanabilirsiniz
Cildinize uygun olan makyaj malzemelerini ve temizleme ürünlerini tercih etmeniz; yüzünüzü her zaman daha da ferahlatır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.